Ranked by their final table position on 2023, with relegated teams giving their spots to promoted teams.
4 GK / 6 CB, 3 LB/LWB, 3 RB/RWB / 6 DM/CM, 6 CM/AM / 3.5 LM/LW, 3.5 RM/RW / 5 CF/ST
|
|
Note: Flags indicate national team as defined under FIFA eligibility rules. Players may hold more than one non-FIFA nationality.
|
|
Note: Flags indicate national team as defined under FIFA eligibility rules. Players may hold more than one non-FIFA nationality.
|
|
Note: Flags indicate national team as defined under FIFA eligibility rules. Players may hold more than one non-FIFA nationality.
|
Competition | Final position | Record | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Pld | W | D | L | GF | GA | GD | Win % | ||
2019 Japan Football League | 12th | 26 | 9 | 5 | 12 | 40 | 44 | −4 | 34.62 |
2020 Japan Football League | 5th | 17 | 6 | 5 | 6 | 23 | 19 | +4 | 35.29 |
2021 Japan Football League | 4th | 32 | 15 | 5 | 12 | 51 | 56 | −5 | 46.88 |
2022 Japan Football League | 9th | 30 | 12 | 5 | 13 | 31 | 40 | −9 | 40.00 |
2023 Japan Football League | 9th | 27 | 10 | 5 | 12 | 34 | 41 | −7 | 37.04 |
Total | 132 | 52 | 25 | 55 | 179 | 200 | −21 | 39.39 |
Source: Competitions
Results | |||
Date | Phase | Result | Opponent |
---|---|---|---|
17 March | MW1 | 0–1 (A) | MIO Biwako Shiga |
23 March | MW2 | 4–1 (H) | Tegevajaro Miyazaki |
31 March | MW3 | 0–0 (A) | Verspah Oita |
7 April | MW4 | 0–1 (A) | FC Maruyasu Okazaki |
14 April | MW5 | 3–1 (H) | Matsue City FC |
28 April | MW6 | 0–2 (A) | FC Imabari |
5 May | MW7 | 1–2 (H) | Veertien Mie |
19 May | MW8 | 1–4 (A) | Tokyo Musashino United FC |
1 June | MW9 | 0–0 (H) | Honda Lock SC |
8 June | MW10 | 3–1 (A) | ReinMeer Aomori |
16 June | MW11 | 1–1 (H) | Ryutsu Keizai Dragons Ryugasaki |
23 June | MW12 | 0–0 (A) | Nara Club |
29 June | MW13 | 2–2 (H) | FC Osaka |
7 July | MW14 | 2–3 (A) | Honda FC |
14 July | MW15 | 3–2 (H) | Sony Sendai FC |
21 July | MW16 | 3–3 (H) | MIO Biwako Shiga |
27 July | MW17 | 1–2 (A) | Tegevajaro Miyazaki |
25 August | MW18 | 3–4 (H) | Tokyo Musashino City FC |
31 August | MW19 | 0–2 (A) | Honda Lock SC |
8 September | MW20 | 1–2 (H) | ReinMeer Aomori |
15 September | MW21 | 2–1 (A) | Ryutsu Keizai Dragons Ryugasaki |
22 September | MW22 | 1–0 (A) | Matsue City FC |
14 October | MW23 | 1–3 (H) | FC Maruyasu Okazaki |
19 October | MW24 | 2–1 (H) | Verspah Oita |
27 October | MW25 | 3–5 (A) | Sony Sendai FC |
3 November | MW26 | 2–1 (H) | Honda FC |
10 November | MW27 | 0–0 (A) | Veertien Mie |
17 November | MW28 | 2–0 (H) | FC Imabari |
24 November | MW29 | 0–0 (H) | Nara Club |
1 December | MW30 | 2–2 (A) | FC Osaka |
Results | |||
Date | Phase | Result | Opponent |
---|---|---|---|
21 April | Semi-finals | 1–0 (H) | FC Ise-Shima |
12 May | Final | 2–2 (H) (2–4 p.) |
Veertien Mie |
Results | |||
Date | Phase | Result | Opponent |
---|---|---|---|
18 July | MW16 | 3–3 (A) | MIO Biwako Shiga |
23 August | MW17 | 1–2 (H) | Matsue City FC |
30 August | MW18 | 0–1 (H) | Tegevajaro Miyazaki |
5 September | MW19 | 0–1 (H) | Honda FC |
12 September | MW20 | 1–0 (H) | Tokyo Musashino City FC |
20 September | MW21 | 1–0 (A) | Nara Club |
26 September | MW22 | 2–2 (A) | Kochi United SC |
3 October | MW23 | 1–0 (H) | Iwaki FC |
17 October | MW24 | 1–2 (A) | FC Maruyasu Okazaki |
24 October | MW25 | 5–3 (H) | FC Osaka |
1 November | MW26 | 3–1 (A) | Honda Lock SC |
8 November | MW27 | 0–1 (A) | Veertien Mie |
14 November | MW28 | 3–0 (H) | ReinMeer Aomori |
21 November | MW29 | 2–2 (H) | Verspah Oita |
29 November | MW30 | 0–3 (A) | Sony Sendai FC |
Results | |||
Date | Phase | Result | Opponent |
---|---|---|---|
26 July | Final | 1–0 (H) | Veertien Mie |
Results | |||
Date | Phase | Result | Opponent |
---|---|---|---|
27 October | 1st Round | 2–3 (A) | FC Maruyasu Okazaki |
Results | |||
Date | Phase | Result | Opponent |
---|---|---|---|
14 March | MW1 | 2–2 (H) | Honda Lock SC |
21 March | MW2 | 3–1 (A) | FC Kariya |
27 March | MW3 | 2–0 (H) | Tokyo Musashino City FC |
4 April | MW4 | 2–0 (A) | ReinMeer Aomori |
11 April | MW5 | 0–1 (A) | FC Osaka |
24 April | MW6 | 2–1 (H) | Kochi United SC |
1 May | MW7 | 1–2 (A) | Iwaki FC |
5 May | MW8 | 0–0 (H) | FC Maruyasu Okazaki |
16 May | MW9 | 2–3 (A) | MIO Biwako Shiga |
29 May | MW10 | 0–1 (H) | Honda FC |
5 June | MW11 | 1–1 (A) | Matsue City FC |
13 June | MW12 | 0–2 (H) | Verspah Oita |
26 June | MW14 | 1–4 (H) | Sony Sendai FC |
3 July | MW15 | 0–3 (A) | Nara Club |
11 July | MW16 | 3–2 (H) | FC Tiamo Hirakata |
18 July | MW17 | 0–3 (A) | Veertien Mie |
25 July | MW18 | 2–1 (H) | FC Kariya |
21 August | MW19 | 1–0 (A) | Honda Lock SC |
29 August | MW20 | 3–1 (A) | FC Maruyasu Okazaki |
4 September | MW21 | 2–2 (H) | MIO Biwako Shiga |
11 September | MW22 | 2–1 (A) | Honda FC |
18 September | MW23 | 1–1 (H) | Matsue City FC |
3 October | MW24 | 1–2 (A) | Verspah Oita |
16 October | MW26 | 2–1 (H) | Nara Club |
24 October | MW27 | 3–1 (A) | Sony Sendai FC |
30 October | MW28 | 0–1 (A) | FC Osaka |
3 November | MW29 | 3–0 (H) | ReinMeer Aomori |
11 November | MW30 | 1–2 (A) | Tokyo Musashino City FC |
Results | |||
Date | Phase | Result | Opponent |
---|---|---|---|
18 April | Semi-finals | 2–0 (N) | Yokkaichi University |
9 May | Final | 3–0 (H) | FC Ise-Shima |
Results | |||
Date | Phase | Result | Opponent |
---|---|---|---|
23 May | 1st Round | 2–1 (H) | FC Kariya |
16 June | 2nd Round | 4–0 (A) | Vissel Kobe |
Results | |||
Date | Phase | Result | Opponent |
---|---|---|---|
13 March | MW1 | 2–0 (H) | ReinMeer Aomori |
20 March | MW2 | 2–4 (A) | FC Maruyasu Okazaki |
3 April | MW4 | 1–0 (A) | Tokyo Musashino United FC |
10 April | MW5 | 0–0 (H) | Honda Lock SC |
17 April | MW6 | 1–2 (A) | Sony Sendai FC |
1 May | MW7 | 3–2 (H) | FC Tiamo Hirakata |
15 May | MW8 | 1–4 (A) | Honda FC |
28 May | MW9 | 0–2 (H) | Verspah Oita |
5 June | MW10 | 1–4 (A) | Veertien Mie |
12 June | MW11 | 1–0 (H) | Kochi United SC |
15 June | MW3 | 2–0 (H) | Criacao Shinjuku |
19 June | MW12 | 0–1 (A) | FC Osaka |
26 June | MW13 | 0–0 (H) | FC Kagura Shimane |
2 July | MW14 | 0–4 (H) | Nara Club |
10 July | MW15 | 2–0 (A) | MIO Biwako Shiga |
16 July | MW16 | 2–0 (A) | ReinMeer Aomori |
24 July | MW17 | 0–0 (H) | FC Maruyasu Okazaki |
28 August | MW19 | 1–0 (H) | Verspah Oita |
4 September | MW20 | 2–0 (H) | Veertien Mie |
11 September | MW21 | 0–2 (A) | Kochi United SC |
14 September | MW18 | 0–2 (A) | Honda FC |
17 September | MW22 | 0–1 (A) | Honda Lock SC |
25 September | MW23 | 1–1 (H) | Tokyo Musashino United FC |
9 October | MW24 | 1–0 (A) | Criacao Shinjuku |
16 October | MW25 | 3–2 (H) | MIO Biwako Shiga |
23 October | MW26 | 1–1 (A) | Nara Club |
30 October | MW27 | 3–1 (A) | FC Tiamo Hirakata |
6 November | MW28 | 0–2 (H) | Sony Sendai FC |
12 November | MW29 | 1–2 (H) | FC Osaka |
20 November | MW30 | 0–3 (A) | FC Kagura Shimane |
Results | |||
Date | Phase | Result | Opponent |
---|---|---|---|
24 April | Semi-finals | 2–0 (H) | Yokkaichi University |
9 May | Final | 0–0 (H) (4–2 p.) |
Veertien Mie |
Results | |||
Date | Phase | Result | Opponent |
---|---|---|---|
22 May | 1st Round | 3–0 (H) | Cento Cuore Harima FC |
1 June | 2nd Round | 0–3 (A) | Yokohama F. Marinos |
Results | |||
Date | Phase | Result | Opponent |
---|---|---|---|
12 March | MW1 | 1–3 (H) | Sony Sendai FC |
19 March | MW2 | 3–1 (A) | Briobecca Urayasu |
25 March | MW3 | 0–1 (H) | Minebea Mitsumi FC |
1 April | MW4 | 2–2 (A) | FC Maruyasu Okazaki |
9 April | MW5 | 2–1 (H) | FC Tiamo Hirakata |
16 April | MW6 | 1–1 (A) | Veertien Mie |
30 April | MW7 | 2–0 (H) | Tokyo Musashino United FC |
25 May | MW9 | 0–0 (A) | Verspah Oita |
3 June | MW10 | 0–4 (H) | Honda FC |
11 June | MW11 | 0–1 (A) | Criacao Shinjuku |
18 June | MW12 | 1–0 (H) | Kochi United SC |
25 June | MW13 | 1–4 (A) | ReinMeer Aomori |
2 July | MW14 | 1–1 (H) | Okinawa SV |
9 July | MW15 | 2–1 (A) | Reilac Shiga FC |
16 July | MW16 | 1–1 (A) | Sony Sendai FC |
23 July | MW17 | 1–2 (H) | Briobecca Urayasu |
3 September | MW19 | 0–1 (H) | Verspah Oita |
9 September | MW20 | 4–3 (A) | Honda FC |
16 September | MW21 | 1–2 (H) | Criacao Shinjuku |
23 September | MW22 | 2–1 (A) | FC Tiamo Hirakata |
1 October | MW23 | 3–0 (H) | FC Maruyasu Okazaki |
8 October | MW24 | 1–0 (A) | Minebea Mitsumi FC |
22 October | MW25 | 0–3 (H) | Reilac Shiga FC |
29 October | MW26 | 1–2 (A) | Okinawa SV |
4 November | MW27 | 0–2 (A) | Tokyo Musashino United FC |
12 November | MW28 | 0–1 (H) | Veertien Mie |
19 November | MW29 | 2–2 (A) | Kochi United SC |
26 November | MW30 | 2–1 (H) | ReinMeer Aomori |
Results | |||
Date | Phase | Result | Opponent |
---|---|---|---|
23 April | Semi-finals | 2–1 (H) | FC Ise-Shima |
7 May | Final | 0–7 (H) | Veertien Mie |
Results | |||
Date | Phase | Result | Opponent |
---|---|---|---|
10 March | MW1 | 2–1 (A) | Verspah Oita |
17 March | MW2 | 3–1 (H) | Reilac Shiga |
24 March | MW3 | 2–3 (A) | Tiamo Hirakata |
31 March | MW4 | 0–1 (H) | Minebea Mitsumi |
7 April | MW5 | 0–2 (A) | Kochi United |
14 April | MW6 | 0–0 (H) | Criacao Shinjuku |
27 April | MW7 | 2–1 (A) | Briobecca Urayasu |
6 May | MW8 | 1–3 (A) | Okinawa SV |
19 May | MW9 | 3–1 (A) | Veertien Mie |
Results | |||
Date | Phase | Result | Opponent |
---|---|---|---|
21 April | Semi-finals | 1–0 (N) | Yokkaichi University |
12 May | Final | 1–3 (H) | Veertien Mie |
12 May | Komagome | 0–2 | Tokyo Seitoku |
12 May | Seisa Kokusai Hachioji | 1–3 | Kanto Daiichi |
12 May | Kokubunji | 0–3 | Hozen |
11 May | Chuo Suginami | 1–1 (3–4 p) | Aoyama |
11 May | Omori Gakuen | 5–1 | Fukagawa |
12 May | Seijo Gakuen | 2–1 | Gakushuin |
12 May | Katsushikano | 3–0 | Chuo |
12 May | Hoya | 2–0 | Waseda Gakuin |
11 May | Nihon Daisan | 4–0 | Myojo Gakuen |
11 May | Komatsugawa | 0–4 | Seiritsu Gakuen |
12 May | Shiba | 1–2 | Johoku |
12 May | Showa Daiichi | 1–4 | Musashi |
11 May | Shakujii | 5–0 | Katakura |
12 May | Nihon Daini | 2–0 | Shibaura IT |
12 May | Hongo | 1–2 | Tokyo Jitsugyo |
11 May | Edogawa | 0–4 | Higashiyamato Minami |
12 May | Tokai Takawanadai | 7–0 | Musashi Murayama |
12 May | Nihon Gakuen | 3–1 | Toho |
11 May | Komazawa | 9–0 | Mitaka |
11 May | Tokyo Korean | 0–2 | Soka |
12 May | Meiji | 3–0 | Komaba |
12 May | Gyosei | 5–1 | Aoyama Gakuin |
12 May | Minamikatsushika | 0–2 | Nihon Tsurugaoka |
12 May | Shukutoku Sugamo | 0–4 | Takushoku Daiichi |
12 May | Takashima | 1–5 | Shutoku |
19 May | Higashikurume Sogo (T2) | 2–0 | (T4) Tokyo Seitoku |
19 May | Tokai Sugao (T3) | 0–1 | (T2) Kanto Daiichi |
19 May | Hozen (T4) | 7–0 | (+) Aoyama |
19 May | Waseda Jitsugyo (T2) | 2–1 | (T4) Omori Gakuen |
19 May | Tama Meguro (T1) | 3–1 | (+) Seijo Gakuen |
19 May | Katsushikano (TOP) | 2–0 | (TOP) Hoya |
19 May | Nihon Daisan (T3) | 1–2 | (T1) Seiritsu Gakuen |
19 May | Kokushikan (T1) | 5–0 | (TOP) Johoku |
19 May | Jissen Gakuen (T1) | 2–0 | (T4) Musashi |
18 May | Shakujii (T3) | 3–0 | (TOP) Nihon Daini |
18 May | Tokyo Jitsugyo (T4) | 0–0 (7–6 p) | (T4) Higashiyamato Minami |
19 May | Tokai Takawanadai (T2) | 2–0 | (T4) Nihon Gakuen |
19 May | Komazawa (T1) | 2–0 | (T3) Soka |
19 May | Meiji (TOP) | 1–2 | (T3) Gyosei |
19 May | Nihon Tsurugaoka (TOP) | 2–0 | (+) Takushoku Daiichi |
19 May | Horikoshi (T1) | 0–0 (5–4 p) | (T2) Shutoku |
26 May 1 | Higashikurume Sogo (T2) | 0–1 | (T2) Kanto Daiichi | |
10:00 |
26 May 2 | Hozen (T4) | 0–2 | (T2) Waseda Jitsugyo | |
12:00 |
26 May 3 | Tama Meguro (T1) | 1–0 | (TOP) Katsushikano | |
12:00 |
25 May 4 | Seiritsu Gakuen (T1) | 0–2 | (T1) Kokushikan | |
10:00 |
25 May 5 | Jissen Gakuen (T1) | 2–0 | (T3) Shakujii | |
11:30 |
26 May 6 | Tokyo Jitsugyo (T4) | 1–0 | (T2) Tokai Takawanadai | |
14:00 |
25 May 7 | Komazawa (T1) | 4–0 | (T3) Gyosei | |
12:00 |
26 May 8 | Nihon Tsurugaoka (TOP) | 1–5 | (T1) Horikoshi | |
10:00 |
2 June 1 | Kanto Daiichi (T2) | 0–1 | (T2) Waseda Jitsugyo | |
15:30 |
2 June 2 | Tama Meguro (T1) | 1–0 | (T1) Kokushikan | |
12:00 |
2 June 3 | Jissen Gakuen (T1) | 2–1 | (T4) Tokyo Jitsugyo | |
13:30 |
2 June 4 | Komazawa (T1) | 2–1 | (T1) Horikoshi | |
10:00 |
8 June | Teikyo (PK) | 2–1 | (T2) Waseda Jitsugyo | |
10:00 |
8 June | Tama Meguro (T1) | 1–2 | (PK) Kokugakuin Kugayama | |
10:00 |
8 June | Jissen Gakuen (T1) | 0–1 | (T3) Nihon Buzan | |
12:00 |
8 June | Taisei (T2) | 0–2 | (T1) Komazawa | |
12:00 |
15 June | Teikyo (PK) | 2–1 | (T3) Nihon Buzan | |
10:00 |
15 June | Komazawa (T1) | 1–0 | (PK) Kokugakuin Kugayama | |
13:00 |
16 June | Teikyo (PK) | 2–1 | (T1) Komazawa | |
13:00 |
Player | Pos. | Moving to | Moving from |
---|---|---|---|
Go Kambayashi (上林豪) | GK | C Osaka | Meiji |
Tsubasa Nishizawa (西澤翼) | GK | Iwata | Toin Yokohama |
Ayuki Miyakawa (宮川歩己) | DF | Oita | Juntendo |
Ryo Nakamura (中村涼) | DF | Fujieda | Sapporo |
Keito Omori (大森彗斗) | DF | Fujieda | Kokushikan |
Takanari Endo (遠藤 貴成) | MF | Iwata | Toin Yokohama |
Kaito Fujii (藤井海和) | MF | Okayama | Ryutsu Keizai |
Akira Iihoshi (飯星明良) | MF | Kumamoto | Kyushu Sangyo |
Keita Kobayashi (小林慶太) | MF | Kumamoto | Rikkyo |
Nobuteru Nakagawa (中川敦瑛) | MF | Kashiwa | Hosei |
Sota Nakamura (中村草太) | MF | Hiroshima | Meiji |
Rearu Watanabe (渡邉怜歩) | MF | Kumamoto | Kanoya |
Yusei Yamanouchi (山之内佑成) | MF | Kashiwa | Toyo |
Jin Kihara (木原仁) | FW | Miyazaki | Ashiya |
Naoya Komazawa (駒沢直哉) | FW | YokohamaFC | Waseda |
Keisuke Tada (佐藤海宏) | FW | Mito | Rissho |
Player | Pos. | Moving to | Moving from |
---|---|---|---|
Taiga Kawamoto (河本 大雅) | MF | Fujieda | AIE International |
Player | Pos. | Promoted to |
---|---|---|
Wataru Goto (後藤亘) | GK | FC Tokyo |
Shota Uchiyama (内山翔太) | GK | Niigata |
Shota Kofie (木吹翔太) | DF | Hiroshima |
Kotaro Honda (本多康太郎) | DF | Shonan |
Mihiro Sato (佐藤海宏) | DF | Kashima |
Tokumo Kawai (川合徳孟) | MF | Iwata |
Aren Inoue (井上愛簾) | FW | Hiroshima |
Daichi Kawai (川井大地) | FW | Nara |
Gakuto Kawamura (川村楽人) | FW | Tokyo V |
2 goalkeepers, 6 defenders (3CB, 3SB), 6 midfielders, 6 forwards (2LW, 2ST, 2RW)
Pos. | Player | U-18 team |
---|---|---|
GK | Go Hatano | FC Tokyo |
GK | Louis Yamaguchi | Lorient |
DF | Takehiro Tomiyasu | Avispa Fukuoka |
DF | Shogo Asada | Kyoto Sanga |
DF | Naoki Hayashi | Rissho U. Shonan High School |
DF | Keigo Tsunemoto | Yokohama F. Marinos |
DF | Takahiro Akimoto | Tochigi SC |
DF | Teruki Hara | Ichiritsu Funabashi High School |
MF | Ao Tanaka | Kawasaki Frontale |
MF | Ryotaro Ito | Sakuyo High School |
MF | Atsuki Ito | Urawa Red Diamonds |
MF | Kento Tachibanada | Kamimura Gakuen High School |
MF | Kota Watanabe | Yokohama F. Marinos |
MF | So Kawahara | Ohzu High School |
FW | Daiki Suga | Hokkaido Consadole Sapporo |
FW | Yuto Iwasaki | Kyoto Tachibana High School |
FW | Ayase Ueda | Kashima Gakuen High School |
FW | Tsuyoshi Ogashiwa | Omiya Ardija |
FW | Ritsu Doan | Gamba Osaka |
FW | Tomoaki Okubo | Tokyo Verdy |
Pos. | Player | U-18 team |
---|---|---|
GK | Ryosuke Kojima | Nagoya Grampus |
GK | Powell Obinna Obi | JFA Academy Fukushima |
DF | Ko Itakura | Kawasaki Frontale |
DF | Koki Machida | Kashima Antlers |
DF | Tsuyoshi Watanabe | Yamanashi Gakuin U. High School |
DF | Ryoya Morishita | Júbilo Iwata |
DF | Yuta Nakayama | Kashiwa Reysol |
DF | Seiya Maikuma | Higashi Fukuoka High School |
MF | Reo Hatate | Shizuoka Gakuen High School |
MF | Shunta Tanaka | Riseisha High School |
MF | Tomoki Iwata | Oita Trinita |
MF | Tsukasa Morishima | Yokkaichi Chuo Kogyo High School |
MF | Tatsuki Seko | Mitsubishi Yowa |
MF | Koji Miyoshi | Kawasaki Frontale |
FW | Kaoru Mitoma | Kawasaki Frontale |
FW | Yuki Soma | Mitsubishi Yowa |
FW | Daizen Maeda | Yamanashi Gakuin U. High School |
FW | Koki Ogawa | Toko Gakuen High School |
FW | Kazuya Konno | Bunan High School |
FW | Takuro Kaneko | Maebashi Ikuei High School |
Pos. | Player | U-18 team |
---|---|---|
GK | Yohei Takaoka | Yokohama FC |
GK | Takumi Nagaishi | Takagawa Gakuen High School |
DF | Hayato Araki | Sanfrecce Hiroshima |
DF | Shinnosuke Nakatani | Kashiwa Reysol |
DF | Ryuho Kikuchi | Aomori Yamada High School |
DF | Ko Matsubara | Hamamatsu Kaiseikan High School |
DF | Ryoya Ogawa | RKU Kashiwa High School |
DF | Kazuya Miyahara | Sanfrecce Hiroshima |
MF | Daichi Kamada | Higashiyama High School |
MF | Shintaro Nago | Shizuoka Gakuen High School |
MF | Yuta Higuchi | Sagan Tosu |
MF | Kento Misao | Tokyo Verdy |
MF | Yosuke Ideguchi | Gamba Osaka |
MF | Ryota Aoki | RKU Kashiwa High School |
FW | Ryoma Watanabe | Maebashi Ikuei High School |
FW | Masaya Okugawa | Kyoto Sanga |
FW | Yuma Suzuki | Kashima Antlers |
FW | Takuma Nishimura | Toyama Daiichi High School |
FW | Tatsuhiro Sakamoto | Maebashi Ikuei High School |
FW | Yuki Ohashi | Yachiyo High School |
Cite error: There are <ref group=lower-alpha>
tags or {{efn}}
templates on this page, but the references will not show without a {{reflist|group=lower-alpha}}
template or {{notelist}}
template (see the
help page).
Ranked by their final table position on 2023, with relegated teams giving their spots to promoted teams.
4 GK / 6 CB, 3 LB/LWB, 3 RB/RWB / 6 DM/CM, 6 CM/AM / 3.5 LM/LW, 3.5 RM/RW / 5 CF/ST
|
|
Note: Flags indicate national team as defined under FIFA eligibility rules. Players may hold more than one non-FIFA nationality.
|
|
Note: Flags indicate national team as defined under FIFA eligibility rules. Players may hold more than one non-FIFA nationality.
|
|
Note: Flags indicate national team as defined under FIFA eligibility rules. Players may hold more than one non-FIFA nationality.
|
Competition | Final position | Record | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Pld | W | D | L | GF | GA | GD | Win % | ||
2019 Japan Football League | 12th | 26 | 9 | 5 | 12 | 40 | 44 | −4 | 34.62 |
2020 Japan Football League | 5th | 17 | 6 | 5 | 6 | 23 | 19 | +4 | 35.29 |
2021 Japan Football League | 4th | 32 | 15 | 5 | 12 | 51 | 56 | −5 | 46.88 |
2022 Japan Football League | 9th | 30 | 12 | 5 | 13 | 31 | 40 | −9 | 40.00 |
2023 Japan Football League | 9th | 27 | 10 | 5 | 12 | 34 | 41 | −7 | 37.04 |
Total | 132 | 52 | 25 | 55 | 179 | 200 | −21 | 39.39 |
Source: Competitions
Results | |||
Date | Phase | Result | Opponent |
---|---|---|---|
17 March | MW1 | 0–1 (A) | MIO Biwako Shiga |
23 March | MW2 | 4–1 (H) | Tegevajaro Miyazaki |
31 March | MW3 | 0–0 (A) | Verspah Oita |
7 April | MW4 | 0–1 (A) | FC Maruyasu Okazaki |
14 April | MW5 | 3–1 (H) | Matsue City FC |
28 April | MW6 | 0–2 (A) | FC Imabari |
5 May | MW7 | 1–2 (H) | Veertien Mie |
19 May | MW8 | 1–4 (A) | Tokyo Musashino United FC |
1 June | MW9 | 0–0 (H) | Honda Lock SC |
8 June | MW10 | 3–1 (A) | ReinMeer Aomori |
16 June | MW11 | 1–1 (H) | Ryutsu Keizai Dragons Ryugasaki |
23 June | MW12 | 0–0 (A) | Nara Club |
29 June | MW13 | 2–2 (H) | FC Osaka |
7 July | MW14 | 2–3 (A) | Honda FC |
14 July | MW15 | 3–2 (H) | Sony Sendai FC |
21 July | MW16 | 3–3 (H) | MIO Biwako Shiga |
27 July | MW17 | 1–2 (A) | Tegevajaro Miyazaki |
25 August | MW18 | 3–4 (H) | Tokyo Musashino City FC |
31 August | MW19 | 0–2 (A) | Honda Lock SC |
8 September | MW20 | 1–2 (H) | ReinMeer Aomori |
15 September | MW21 | 2–1 (A) | Ryutsu Keizai Dragons Ryugasaki |
22 September | MW22 | 1–0 (A) | Matsue City FC |
14 October | MW23 | 1–3 (H) | FC Maruyasu Okazaki |
19 October | MW24 | 2–1 (H) | Verspah Oita |
27 October | MW25 | 3–5 (A) | Sony Sendai FC |
3 November | MW26 | 2–1 (H) | Honda FC |
10 November | MW27 | 0–0 (A) | Veertien Mie |
17 November | MW28 | 2–0 (H) | FC Imabari |
24 November | MW29 | 0–0 (H) | Nara Club |
1 December | MW30 | 2–2 (A) | FC Osaka |
Results | |||
Date | Phase | Result | Opponent |
---|---|---|---|
21 April | Semi-finals | 1–0 (H) | FC Ise-Shima |
12 May | Final | 2–2 (H) (2–4 p.) |
Veertien Mie |
Results | |||
Date | Phase | Result | Opponent |
---|---|---|---|
18 July | MW16 | 3–3 (A) | MIO Biwako Shiga |
23 August | MW17 | 1–2 (H) | Matsue City FC |
30 August | MW18 | 0–1 (H) | Tegevajaro Miyazaki |
5 September | MW19 | 0–1 (H) | Honda FC |
12 September | MW20 | 1–0 (H) | Tokyo Musashino City FC |
20 September | MW21 | 1–0 (A) | Nara Club |
26 September | MW22 | 2–2 (A) | Kochi United SC |
3 October | MW23 | 1–0 (H) | Iwaki FC |
17 October | MW24 | 1–2 (A) | FC Maruyasu Okazaki |
24 October | MW25 | 5–3 (H) | FC Osaka |
1 November | MW26 | 3–1 (A) | Honda Lock SC |
8 November | MW27 | 0–1 (A) | Veertien Mie |
14 November | MW28 | 3–0 (H) | ReinMeer Aomori |
21 November | MW29 | 2–2 (H) | Verspah Oita |
29 November | MW30 | 0–3 (A) | Sony Sendai FC |
Results | |||
Date | Phase | Result | Opponent |
---|---|---|---|
26 July | Final | 1–0 (H) | Veertien Mie |
Results | |||
Date | Phase | Result | Opponent |
---|---|---|---|
27 October | 1st Round | 2–3 (A) | FC Maruyasu Okazaki |
Results | |||
Date | Phase | Result | Opponent |
---|---|---|---|
14 March | MW1 | 2–2 (H) | Honda Lock SC |
21 March | MW2 | 3–1 (A) | FC Kariya |
27 March | MW3 | 2–0 (H) | Tokyo Musashino City FC |
4 April | MW4 | 2–0 (A) | ReinMeer Aomori |
11 April | MW5 | 0–1 (A) | FC Osaka |
24 April | MW6 | 2–1 (H) | Kochi United SC |
1 May | MW7 | 1–2 (A) | Iwaki FC |
5 May | MW8 | 0–0 (H) | FC Maruyasu Okazaki |
16 May | MW9 | 2–3 (A) | MIO Biwako Shiga |
29 May | MW10 | 0–1 (H) | Honda FC |
5 June | MW11 | 1–1 (A) | Matsue City FC |
13 June | MW12 | 0–2 (H) | Verspah Oita |
26 June | MW14 | 1–4 (H) | Sony Sendai FC |
3 July | MW15 | 0–3 (A) | Nara Club |
11 July | MW16 | 3–2 (H) | FC Tiamo Hirakata |
18 July | MW17 | 0–3 (A) | Veertien Mie |
25 July | MW18 | 2–1 (H) | FC Kariya |
21 August | MW19 | 1–0 (A) | Honda Lock SC |
29 August | MW20 | 3–1 (A) | FC Maruyasu Okazaki |
4 September | MW21 | 2–2 (H) | MIO Biwako Shiga |
11 September | MW22 | 2–1 (A) | Honda FC |
18 September | MW23 | 1–1 (H) | Matsue City FC |
3 October | MW24 | 1–2 (A) | Verspah Oita |
16 October | MW26 | 2–1 (H) | Nara Club |
24 October | MW27 | 3–1 (A) | Sony Sendai FC |
30 October | MW28 | 0–1 (A) | FC Osaka |
3 November | MW29 | 3–0 (H) | ReinMeer Aomori |
11 November | MW30 | 1–2 (A) | Tokyo Musashino City FC |
Results | |||
Date | Phase | Result | Opponent |
---|---|---|---|
18 April | Semi-finals | 2–0 (N) | Yokkaichi University |
9 May | Final | 3–0 (H) | FC Ise-Shima |
Results | |||
Date | Phase | Result | Opponent |
---|---|---|---|
23 May | 1st Round | 2–1 (H) | FC Kariya |
16 June | 2nd Round | 4–0 (A) | Vissel Kobe |
Results | |||
Date | Phase | Result | Opponent |
---|---|---|---|
13 March | MW1 | 2–0 (H) | ReinMeer Aomori |
20 March | MW2 | 2–4 (A) | FC Maruyasu Okazaki |
3 April | MW4 | 1–0 (A) | Tokyo Musashino United FC |
10 April | MW5 | 0–0 (H) | Honda Lock SC |
17 April | MW6 | 1–2 (A) | Sony Sendai FC |
1 May | MW7 | 3–2 (H) | FC Tiamo Hirakata |
15 May | MW8 | 1–4 (A) | Honda FC |
28 May | MW9 | 0–2 (H) | Verspah Oita |
5 June | MW10 | 1–4 (A) | Veertien Mie |
12 June | MW11 | 1–0 (H) | Kochi United SC |
15 June | MW3 | 2–0 (H) | Criacao Shinjuku |
19 June | MW12 | 0–1 (A) | FC Osaka |
26 June | MW13 | 0–0 (H) | FC Kagura Shimane |
2 July | MW14 | 0–4 (H) | Nara Club |
10 July | MW15 | 2–0 (A) | MIO Biwako Shiga |
16 July | MW16 | 2–0 (A) | ReinMeer Aomori |
24 July | MW17 | 0–0 (H) | FC Maruyasu Okazaki |
28 August | MW19 | 1–0 (H) | Verspah Oita |
4 September | MW20 | 2–0 (H) | Veertien Mie |
11 September | MW21 | 0–2 (A) | Kochi United SC |
14 September | MW18 | 0–2 (A) | Honda FC |
17 September | MW22 | 0–1 (A) | Honda Lock SC |
25 September | MW23 | 1–1 (H) | Tokyo Musashino United FC |
9 October | MW24 | 1–0 (A) | Criacao Shinjuku |
16 October | MW25 | 3–2 (H) | MIO Biwako Shiga |
23 October | MW26 | 1–1 (A) | Nara Club |
30 October | MW27 | 3–1 (A) | FC Tiamo Hirakata |
6 November | MW28 | 0–2 (H) | Sony Sendai FC |
12 November | MW29 | 1–2 (H) | FC Osaka |
20 November | MW30 | 0–3 (A) | FC Kagura Shimane |
Results | |||
Date | Phase | Result | Opponent |
---|---|---|---|
24 April | Semi-finals | 2–0 (H) | Yokkaichi University |
9 May | Final | 0–0 (H) (4–2 p.) |
Veertien Mie |
Results | |||
Date | Phase | Result | Opponent |
---|---|---|---|
22 May | 1st Round | 3–0 (H) | Cento Cuore Harima FC |
1 June | 2nd Round | 0–3 (A) | Yokohama F. Marinos |
Results | |||
Date | Phase | Result | Opponent |
---|---|---|---|
12 March | MW1 | 1–3 (H) | Sony Sendai FC |
19 March | MW2 | 3–1 (A) | Briobecca Urayasu |
25 March | MW3 | 0–1 (H) | Minebea Mitsumi FC |
1 April | MW4 | 2–2 (A) | FC Maruyasu Okazaki |
9 April | MW5 | 2–1 (H) | FC Tiamo Hirakata |
16 April | MW6 | 1–1 (A) | Veertien Mie |
30 April | MW7 | 2–0 (H) | Tokyo Musashino United FC |
25 May | MW9 | 0–0 (A) | Verspah Oita |
3 June | MW10 | 0–4 (H) | Honda FC |
11 June | MW11 | 0–1 (A) | Criacao Shinjuku |
18 June | MW12 | 1–0 (H) | Kochi United SC |
25 June | MW13 | 1–4 (A) | ReinMeer Aomori |
2 July | MW14 | 1–1 (H) | Okinawa SV |
9 July | MW15 | 2–1 (A) | Reilac Shiga FC |
16 July | MW16 | 1–1 (A) | Sony Sendai FC |
23 July | MW17 | 1–2 (H) | Briobecca Urayasu |
3 September | MW19 | 0–1 (H) | Verspah Oita |
9 September | MW20 | 4–3 (A) | Honda FC |
16 September | MW21 | 1–2 (H) | Criacao Shinjuku |
23 September | MW22 | 2–1 (A) | FC Tiamo Hirakata |
1 October | MW23 | 3–0 (H) | FC Maruyasu Okazaki |
8 October | MW24 | 1–0 (A) | Minebea Mitsumi FC |
22 October | MW25 | 0–3 (H) | Reilac Shiga FC |
29 October | MW26 | 1–2 (A) | Okinawa SV |
4 November | MW27 | 0–2 (A) | Tokyo Musashino United FC |
12 November | MW28 | 0–1 (H) | Veertien Mie |
19 November | MW29 | 2–2 (A) | Kochi United SC |
26 November | MW30 | 2–1 (H) | ReinMeer Aomori |
Results | |||
Date | Phase | Result | Opponent |
---|---|---|---|
23 April | Semi-finals | 2–1 (H) | FC Ise-Shima |
7 May | Final | 0–7 (H) | Veertien Mie |
Results | |||
Date | Phase | Result | Opponent |
---|---|---|---|
10 March | MW1 | 2–1 (A) | Verspah Oita |
17 March | MW2 | 3–1 (H) | Reilac Shiga |
24 March | MW3 | 2–3 (A) | Tiamo Hirakata |
31 March | MW4 | 0–1 (H) | Minebea Mitsumi |
7 April | MW5 | 0–2 (A) | Kochi United |
14 April | MW6 | 0–0 (H) | Criacao Shinjuku |
27 April | MW7 | 2–1 (A) | Briobecca Urayasu |
6 May | MW8 | 1–3 (A) | Okinawa SV |
19 May | MW9 | 3–1 (A) | Veertien Mie |
Results | |||
Date | Phase | Result | Opponent |
---|---|---|---|
21 April | Semi-finals | 1–0 (N) | Yokkaichi University |
12 May | Final | 1–3 (H) | Veertien Mie |
12 May | Komagome | 0–2 | Tokyo Seitoku |
12 May | Seisa Kokusai Hachioji | 1–3 | Kanto Daiichi |
12 May | Kokubunji | 0–3 | Hozen |
11 May | Chuo Suginami | 1–1 (3–4 p) | Aoyama |
11 May | Omori Gakuen | 5–1 | Fukagawa |
12 May | Seijo Gakuen | 2–1 | Gakushuin |
12 May | Katsushikano | 3–0 | Chuo |
12 May | Hoya | 2–0 | Waseda Gakuin |
11 May | Nihon Daisan | 4–0 | Myojo Gakuen |
11 May | Komatsugawa | 0–4 | Seiritsu Gakuen |
12 May | Shiba | 1–2 | Johoku |
12 May | Showa Daiichi | 1–4 | Musashi |
11 May | Shakujii | 5–0 | Katakura |
12 May | Nihon Daini | 2–0 | Shibaura IT |
12 May | Hongo | 1–2 | Tokyo Jitsugyo |
11 May | Edogawa | 0–4 | Higashiyamato Minami |
12 May | Tokai Takawanadai | 7–0 | Musashi Murayama |
12 May | Nihon Gakuen | 3–1 | Toho |
11 May | Komazawa | 9–0 | Mitaka |
11 May | Tokyo Korean | 0–2 | Soka |
12 May | Meiji | 3–0 | Komaba |
12 May | Gyosei | 5–1 | Aoyama Gakuin |
12 May | Minamikatsushika | 0–2 | Nihon Tsurugaoka |
12 May | Shukutoku Sugamo | 0–4 | Takushoku Daiichi |
12 May | Takashima | 1–5 | Shutoku |
19 May | Higashikurume Sogo (T2) | 2–0 | (T4) Tokyo Seitoku |
19 May | Tokai Sugao (T3) | 0–1 | (T2) Kanto Daiichi |
19 May | Hozen (T4) | 7–0 | (+) Aoyama |
19 May | Waseda Jitsugyo (T2) | 2–1 | (T4) Omori Gakuen |
19 May | Tama Meguro (T1) | 3–1 | (+) Seijo Gakuen |
19 May | Katsushikano (TOP) | 2–0 | (TOP) Hoya |
19 May | Nihon Daisan (T3) | 1–2 | (T1) Seiritsu Gakuen |
19 May | Kokushikan (T1) | 5–0 | (TOP) Johoku |
19 May | Jissen Gakuen (T1) | 2–0 | (T4) Musashi |
18 May | Shakujii (T3) | 3–0 | (TOP) Nihon Daini |
18 May | Tokyo Jitsugyo (T4) | 0–0 (7–6 p) | (T4) Higashiyamato Minami |
19 May | Tokai Takawanadai (T2) | 2–0 | (T4) Nihon Gakuen |
19 May | Komazawa (T1) | 2–0 | (T3) Soka |
19 May | Meiji (TOP) | 1–2 | (T3) Gyosei |
19 May | Nihon Tsurugaoka (TOP) | 2–0 | (+) Takushoku Daiichi |
19 May | Horikoshi (T1) | 0–0 (5–4 p) | (T2) Shutoku |
26 May 1 | Higashikurume Sogo (T2) | 0–1 | (T2) Kanto Daiichi | |
10:00 |
26 May 2 | Hozen (T4) | 0–2 | (T2) Waseda Jitsugyo | |
12:00 |
26 May 3 | Tama Meguro (T1) | 1–0 | (TOP) Katsushikano | |
12:00 |
25 May 4 | Seiritsu Gakuen (T1) | 0–2 | (T1) Kokushikan | |
10:00 |
25 May 5 | Jissen Gakuen (T1) | 2–0 | (T3) Shakujii | |
11:30 |
26 May 6 | Tokyo Jitsugyo (T4) | 1–0 | (T2) Tokai Takawanadai | |
14:00 |
25 May 7 | Komazawa (T1) | 4–0 | (T3) Gyosei | |
12:00 |
26 May 8 | Nihon Tsurugaoka (TOP) | 1–5 | (T1) Horikoshi | |
10:00 |
2 June 1 | Kanto Daiichi (T2) | 0–1 | (T2) Waseda Jitsugyo | |
15:30 |
2 June 2 | Tama Meguro (T1) | 1–0 | (T1) Kokushikan | |
12:00 |
2 June 3 | Jissen Gakuen (T1) | 2–1 | (T4) Tokyo Jitsugyo | |
13:30 |
2 June 4 | Komazawa (T1) | 2–1 | (T1) Horikoshi | |
10:00 |
8 June | Teikyo (PK) | 2–1 | (T2) Waseda Jitsugyo | |
10:00 |
8 June | Tama Meguro (T1) | 1–2 | (PK) Kokugakuin Kugayama | |
10:00 |
8 June | Jissen Gakuen (T1) | 0–1 | (T3) Nihon Buzan | |
12:00 |
8 June | Taisei (T2) | 0–2 | (T1) Komazawa | |
12:00 |
15 June | Teikyo (PK) | 2–1 | (T3) Nihon Buzan | |
10:00 |
15 June | Komazawa (T1) | 1–0 | (PK) Kokugakuin Kugayama | |
13:00 |
16 June | Teikyo (PK) | 2–1 | (T1) Komazawa | |
13:00 |
Player | Pos. | Moving to | Moving from |
---|---|---|---|
Go Kambayashi (上林豪) | GK | C Osaka | Meiji |
Tsubasa Nishizawa (西澤翼) | GK | Iwata | Toin Yokohama |
Ayuki Miyakawa (宮川歩己) | DF | Oita | Juntendo |
Ryo Nakamura (中村涼) | DF | Fujieda | Sapporo |
Keito Omori (大森彗斗) | DF | Fujieda | Kokushikan |
Takanari Endo (遠藤 貴成) | MF | Iwata | Toin Yokohama |
Kaito Fujii (藤井海和) | MF | Okayama | Ryutsu Keizai |
Akira Iihoshi (飯星明良) | MF | Kumamoto | Kyushu Sangyo |
Keita Kobayashi (小林慶太) | MF | Kumamoto | Rikkyo |
Nobuteru Nakagawa (中川敦瑛) | MF | Kashiwa | Hosei |
Sota Nakamura (中村草太) | MF | Hiroshima | Meiji |
Rearu Watanabe (渡邉怜歩) | MF | Kumamoto | Kanoya |
Yusei Yamanouchi (山之内佑成) | MF | Kashiwa | Toyo |
Jin Kihara (木原仁) | FW | Miyazaki | Ashiya |
Naoya Komazawa (駒沢直哉) | FW | YokohamaFC | Waseda |
Keisuke Tada (佐藤海宏) | FW | Mito | Rissho |
Player | Pos. | Moving to | Moving from |
---|---|---|---|
Taiga Kawamoto (河本 大雅) | MF | Fujieda | AIE International |
Player | Pos. | Promoted to |
---|---|---|
Wataru Goto (後藤亘) | GK | FC Tokyo |
Shota Uchiyama (内山翔太) | GK | Niigata |
Shota Kofie (木吹翔太) | DF | Hiroshima |
Kotaro Honda (本多康太郎) | DF | Shonan |
Mihiro Sato (佐藤海宏) | DF | Kashima |
Tokumo Kawai (川合徳孟) | MF | Iwata |
Aren Inoue (井上愛簾) | FW | Hiroshima |
Daichi Kawai (川井大地) | FW | Nara |
Gakuto Kawamura (川村楽人) | FW | Tokyo V |
2 goalkeepers, 6 defenders (3CB, 3SB), 6 midfielders, 6 forwards (2LW, 2ST, 2RW)
Pos. | Player | U-18 team |
---|---|---|
GK | Go Hatano | FC Tokyo |
GK | Louis Yamaguchi | Lorient |
DF | Takehiro Tomiyasu | Avispa Fukuoka |
DF | Shogo Asada | Kyoto Sanga |
DF | Naoki Hayashi | Rissho U. Shonan High School |
DF | Keigo Tsunemoto | Yokohama F. Marinos |
DF | Takahiro Akimoto | Tochigi SC |
DF | Teruki Hara | Ichiritsu Funabashi High School |
MF | Ao Tanaka | Kawasaki Frontale |
MF | Ryotaro Ito | Sakuyo High School |
MF | Atsuki Ito | Urawa Red Diamonds |
MF | Kento Tachibanada | Kamimura Gakuen High School |
MF | Kota Watanabe | Yokohama F. Marinos |
MF | So Kawahara | Ohzu High School |
FW | Daiki Suga | Hokkaido Consadole Sapporo |
FW | Yuto Iwasaki | Kyoto Tachibana High School |
FW | Ayase Ueda | Kashima Gakuen High School |
FW | Tsuyoshi Ogashiwa | Omiya Ardija |
FW | Ritsu Doan | Gamba Osaka |
FW | Tomoaki Okubo | Tokyo Verdy |
Pos. | Player | U-18 team |
---|---|---|
GK | Ryosuke Kojima | Nagoya Grampus |
GK | Powell Obinna Obi | JFA Academy Fukushima |
DF | Ko Itakura | Kawasaki Frontale |
DF | Koki Machida | Kashima Antlers |
DF | Tsuyoshi Watanabe | Yamanashi Gakuin U. High School |
DF | Ryoya Morishita | Júbilo Iwata |
DF | Yuta Nakayama | Kashiwa Reysol |
DF | Seiya Maikuma | Higashi Fukuoka High School |
MF | Reo Hatate | Shizuoka Gakuen High School |
MF | Shunta Tanaka | Riseisha High School |
MF | Tomoki Iwata | Oita Trinita |
MF | Tsukasa Morishima | Yokkaichi Chuo Kogyo High School |
MF | Tatsuki Seko | Mitsubishi Yowa |
MF | Koji Miyoshi | Kawasaki Frontale |
FW | Kaoru Mitoma | Kawasaki Frontale |
FW | Yuki Soma | Mitsubishi Yowa |
FW | Daizen Maeda | Yamanashi Gakuin U. High School |
FW | Koki Ogawa | Toko Gakuen High School |
FW | Kazuya Konno | Bunan High School |
FW | Takuro Kaneko | Maebashi Ikuei High School |
Pos. | Player | U-18 team |
---|---|---|
GK | Yohei Takaoka | Yokohama FC |
GK | Takumi Nagaishi | Takagawa Gakuen High School |
DF | Hayato Araki | Sanfrecce Hiroshima |
DF | Shinnosuke Nakatani | Kashiwa Reysol |
DF | Ryuho Kikuchi | Aomori Yamada High School |
DF | Ko Matsubara | Hamamatsu Kaiseikan High School |
DF | Ryoya Ogawa | RKU Kashiwa High School |
DF | Kazuya Miyahara | Sanfrecce Hiroshima |
MF | Daichi Kamada | Higashiyama High School |
MF | Shintaro Nago | Shizuoka Gakuen High School |
MF | Yuta Higuchi | Sagan Tosu |
MF | Kento Misao | Tokyo Verdy |
MF | Yosuke Ideguchi | Gamba Osaka |
MF | Ryota Aoki | RKU Kashiwa High School |
FW | Ryoma Watanabe | Maebashi Ikuei High School |
FW | Masaya Okugawa | Kyoto Sanga |
FW | Yuma Suzuki | Kashima Antlers |
FW | Takuma Nishimura | Toyama Daiichi High School |
FW | Tatsuhiro Sakamoto | Maebashi Ikuei High School |
FW | Yuki Ohashi | Yachiyo High School |
Cite error: There are <ref group=lower-alpha>
tags or {{efn}}
templates on this page, but the references will not show without a {{reflist|group=lower-alpha}}
template or {{notelist}}
template (see the
help page).