- ▌
Robin Scheu (D,
Add.-1)
- ▌
Amy Sheldon (D,
Add.-1)
- ▌
Peter Conlon (D,
Add.-2)
- ▌
Diane Lanpher (D,
Add.-3)
- ▌
Matt Birong (D,
Add.-3)
- ▌
Mari Cordes (D,
Add.-4)
- ▌
Caleb Elder (D,
Add.-4)
- ▌
Jubilee McGill (D,
Add.-5)
- ▌
Joseph Andriano (D,
Add.-
Rut.)
- ▌
Nelson Brownell (D,
Benn.-1)
- ▌
Timothy Corcoran II (D,
Benn.-2)
- ▌
Dane Whitman (D,
Benn.-2)
- ▌
David Durfee (D,
Benn.-3)
- ▌
Seth Bongartz (D,
Benn.-4)
- ▌
Kathleen James (D,
Benn.-4)
- ▌
Mary A. Morrissey (R,
Benn.-5)
- ▌
Jim Carroll (D,
Benn.-5)
- ▌
Mike Rice (D,
Benn.-
Rut.)
- ▌
Bobby Farlice-Rubio (D,
Cal.-1)
- ▌
Chip Troiano (D,
Cal.-2)
- ▌
Dennis LaBounty (D,
Cal.-3)
- ▌
Beth Quimby (R,
Cal.-3)
- ▌
Scott Beck (R,
Cal.-
Ess.)
- ▌
Scott Campbell (D,
Cal.-
Ess.)
- ▌
Henry Pearl (D,
Cal.-
Wash.)
- ▌
Jana Brown (D,
Chit.-1)
- ▌
Angela Arsenault (D,
Chit.-2)
- ▌
Erin Brady (D,
Chit.-2)
- ▌
Trevor Squirrell (D,
Chit.-3)
- ▌
Edye Graning (D,
Chit.-3)
- ▌
Phil Pouech (D,
Chit.-4)
- ▌
Chea Waters Evans (D,
Chit.-5)
- ▌
Kate Lalley (D,
Chit.-6)
- ▌
Jessica Brumsted (D,
Chit.-7)
- ▌
Noah Hyman (D,
Chit.-8)
- ▌
Emilie Krasnow (D,
Chit.-9)
- ▌
Kate Nugent (D,
Chit.-10)
- ▌
Brian Minier (D,
Chit.-11)
- ▌
Martin LaLonde (D,
Chit.-12)
- ▌
Tiffany Bluemle (D,
Chit.-13)
- ▌
Gabrielle Stebbins (D,
Chit.-13)
- ▌
Barbara Rachelson (D,
Chit.-14)
- ▌
Mary-Katherine Stone (D/P,
Chit.-14)
- ▌
Brian Cina (P/D,
Chit.-15)
- ▌
Troy Headrick (P/D,
Chit.-15)
- ▌
Jill Krowinski (D,
Chit.-16)
- ▌
Kate Logan (P/D,
Chit.-16)
- ▌
Abbey Duke (D,
Chit.-17)
- ▌
Carol Ode (D,
Chit.-18)
- ▌
Robert Hooper (D,
Chit.-18)
- ▌
Sarita Austin (D,
Chit.-19)
- ▌
Patrick Brennan (R,
Chit.-19)
- ▌
Seth Chase (D,
Chit.-20)
- ▌
Curt Taylor (D,
Chit.-20)
- ▌
Daisy Berbeco (D,
Chit.-21)
- ▌
Taylor Small (P/D,
Chit.-21)
- ▌
Karen Dolan (D,
Chit.-22)
- ▌
Lori Houghton (D,
Chit.-22)
- ▌
Leonora Dodge (D,
Chit.-23)
- ▌
Rey Garofano (D,
Chit.-23)
- ▌
Alyssa Black (D,
Chit.-24)
- ▌
Julia Andrews (D,
Chit.-25)
- ▌
Chris Taylor (R,
Chit.-
Frank.)
- ▌
Chris Mattos (R,
Chit.-
Frank.)
- ▌
Terri Lynn Williams (R,
Ess.-
Cal.)
- ▌
Larry Labor (R,
Ess.-
Orl.)
- ▌
Ashley Bartley (R,
Frank.-1)
- ▌
Carolyn Whitney Branagan (R,
Frank.-1)
- ▌
Eileen Dickinson (R,
Frank.-2)
- ▌
Mike McCarthy (D,
Frank.-3)
- ▌
Matthew Walker (R,
Frank.-4)
- ▌
Thomas Oliver (R/D,
Frank.-4)
- ▌
Wayne Laroche (R,
Frank.-5)
- ▌
Lisa Hango (R,
Frank.-5)
- ▌
James Gregoire (R,
Frank.-6)
- ▌
Penny Demar (R,
Frank.-7)
- ▌
Casey Toof (R,
Frank.-8)
- ▌
Josie Leavitt (D,
G.I.-
Chit.)
- ▌
Michael Morgan (R,
G.I.-
Chit.)
- ▌
Jed Lipsky (I,
Lam.-1)
- ▌
Melanie Carpenter (D,
Lam.-2)
- ▌
Daniel Noyes (D,
Lam.-2)
- ▌
Lucy Boyden (D,
Lam.-3)
- ▌
Avram Patt (D,
Lam.-
Wash.)
- ▌
Saudia LaMont (D,
Lam.-
Wash.)
- ▌
Carl Demrow (D,
Oran.-1)
- ▌
Monique Priestley (D,
Oran.-2)
- ▌
Rodney Graham (R,
Oran.-3)
- ▌
Joseph Parsons (R,
Oran.-
Cal.)
- ▌
Jay Hooper (D,
Oran.-
Wash.-
Add.)
- ▌
Larry Satcowitz (D,
Oran.-
Wash.-
Add.)
- ▌
Brian Smith (R,
Orl.-1)
- ▌
Woodman Page (R,
Orl.-2)
- ▌
Dave Templeman (D,
Orl.-3)
- ▌
Katherine Sims (D,
Orl.-4)
- ▌
Mark Higley (R,
Orl.-
Lam.)
- ▌
Michael Marcotte (R,
Orl.-
Lam.)
- ▌
Robin Chesnut-Tangerman (D,
Rut.-
Benn.)
- ▌
Patricia McCoy (R,
Rut.-1)
- ▌
Tom Burditt (R,
Rut.-2)
- ▌
Arthur Peterson (R,
Rut.-2)
- ▌
Jarrod Sammis (L,
Rut.-3)
- ▌
Paul Clifford (R,
Rut.-4)
- ▌
Eric Maguire (R,
Rut.-5)
- ▌
Mary Howard (D,
Rut.-6)
- ▌
William Notte (D,
Rut.-7)
- ▌
Butch Shaw (R,
Rut.-8)
- ▌
Stephanie Jerome (D,
Rut.-9)
- ▌
Bill Canfield (R,
Rut.-10)
- ▌
Jim Harrison (R,
Rut.-11)
- ▌
Logan Nicoll (D,
Rut.-
Winds.)
- ▌
Anne Donahue (R,
Wash.-1)
- ▌
Kenneth Goslant (R,
Wash.-1)
- ▌
Dara Torre (D,
Wash.-2)
- ▌
Kari Dolan (D,
Wash.-2)
- ▌
Peter Anthony (D,
Wash.-3)
- ▌
Jonathan Williams (D,
Wash.-3)
- ▌
Conor Casey (D,
Wash.-4)
- ▌
Kate McCann (D,
Wash.-4)
- ▌
Ela Chapin (D,
Wash.-5)
- ▌
Marc Mihaly (D,
Wash.-6)
- ▌
Tom Stevens (D,
Wash.-
Chit.)
- ▌
Theresa Wood (D,
Wash.-
Chit.)
- ▌
Gina Galfetti (R,
Wash.-
Oran.)
- ▌
Francis McFaun (R,
Wash.-
Oran.)
- ▌
Sara Coffey (D,
Windh.-1)
- ▌
Laura Sibilia (I,
Windh.-2)
- ▌
Michelle Bos-Lun (D,
Windh.-3)
- ▌
Leslie Goldman (D,
Windh.-3)
- ▌
Mike Mrowicki (D,
Windh.-4)
- ▌
Emily Long (D,
Windh.-5)
- ▌
Tristan Roberts (D,
Windh.-6)
- ▌
Emilie Kornheiser (D,
Windh.-7)
- ▌
Mollie Burke (D,
Windh.-8)
- ▌
Tristan Toleno (D,
Windh.-9)
- ▌
Kelly Pajala (I,
Windh.-
Benn.-
Winds.)
- ▌
John Bartholomew (D,
Winds.-1)
- ▌
Elizabeth Burrows (D/P,
Winds.-1)
- ▌
John Arrison (D,
Winds.-2)
- ▌
Alice Emmons (D,
Winds.-3)
- ▌
Kristi Morris (D,
Winds.-3)
- ▌
Heather Surprenant (D,
Winds.-4)
- ▌
Tesha Buss (D,
Winds.-5)
- ▌
Kevin Christie (D,
Winds.-6)
- ▌
Esme Cole (D,
Winds.-6)
- ▌
John O'Brien (D,
Winds.-
Oran.-1)
- ▌
Rebecca Holcombe (D,
Winds.-
Oran.-2)
- ▌
Jim Masland (D,
Winds.-
Oran.-2)
- ▌
Kirk White (D,
Winds.-
Add.)
- ▌
Heather Chase (D,
Winds.-
Wind.)
|